Custom Rich-Text Page

חדרי בריחה, חדר בריחה, אסקייפ רום Welcome To My Homepage חדרי בריחה ישראלכיצד לעצב את חדר  Escape room

 

 

התעשייה המתפתחת במהירות לברוח לחדר אימוץ שיטות של הנדסה, תיאטרון, קולנוע-ו לבוא עם כמה משלו.

  

חדר בריחה

 

תאר לעצמכם להיות נעולים בחדר מלא זרים,

איפה היציאה רק הוסתרה על ידי מדען מטורף משתולל מי ממלמל רמזי חצי מובנים מתחת לאפו. זה נשמע כמו התחלה של אימה הסרט-אבל עבור לקוחות במאות "לברוח חדרים" ברחבי הארץ, זה רק עוד לילה כיף החוצה.

 

החדרים למשוך לשלם המשתתפים לתוך תרחישים אחרים הם היו רואים רק בסרטים הוליוודיים ומשחקי וידאו ונגני אתגר לעבוד יחד כדי לפתור תעלומות זממו בזהירות ולמצוא את דרכם אל מחוץ למרחב בתוך ב כמות מוגבלת של זמן. לעשות את דרכם מבעד לדלת, משתתפים שאולי יש לחשוף מפתחות חבויים או לשחק מנגינות מיוחדות על מכשירים מאולתרים או כל דבר אחר בחדר לברוח יוצרי סונו stati incendio להמציא.

 

בחודש אוקטובר 2013, ויקטור בלייק יצר את מה שהוא אומר היה לברוח לחדר הראשון של ניו יורק כמו סוף שבוע מוקפץ.

 

קשור:

הפעיל בית רדוף מפחיד ממה שאתה חושב

 

"המוקפץ הראשון היה ממש דברים שנוכל להתאים בחלק האחורי של מונית," נזכרת בלייק. "לא היה שום דבר משוכלל טכנית על זה. לא היה שום דבר שאתה לא יכול לשכפל ידי הולך בחנות יד שנייה על ידי לבלות כמה מאות דולרים."

 

עכשיו, רק שנים לאחר מכן, החברה של בלייק בריחת בריחת החדר פועלת חדרים ב -10 מוקדים ברחבי הארץ, ויש לו תוכניות ביצירות במשך שבע אוכמניות. מדריך הגיש אוהד של חדרי בריחת חברה מפרט מאה אירועים ברחבי הארץ. אנשים בתעשייה אומרים בתחום לא גדל רק תחרותי, אך professionalized. מפעילי חדר Escape מחפשים להתאים שיטות במהירות ואפילו אנשים מהעולמים של סרט, תיאטרון, ופיתוח תוכנה לפתח טכניקות ומוסכמות סיפורים למדיום החדש בכפם.

 

 

"עכשיו, לטוב ולרע, יש לנו צוותים שלמים של אנשים" בעיצוב משחקים, אומר בלייק. "אנחנו צריכים מהנדסים שעובדים דיסני, והם להתייעץ בשבילנו."

 

לברוח מתוך סיפור על חשיבות הסיפור ביצירת חדרי בריחה

 

 

דומה למשחקי וידיאו של פעם

 

כמו משחקי וידאו-אשר במשך עשרות שנים הציעו ווירטואלי חידות דומות הקודים, מפתחות מוסתרים, וחפצים מסתוריים למצוא כיום בריחת חדרי החדרים דורשים שילוב של סיפורים, עיצוב, והנדסה. אבל בעוד במשחקי וידאו לאפשר למפתחים לקודד דיגיטלית ולהגביל את כללי המשחק דרך קווי בעל מבנה בדיוק של באגים קוד-ו-fix בלחיצת בריחה עדכון חדרים יוצרי יש ביעילות כדי לקודד את כללי המשחק לתוך העולם האמיתי, שלוש ממדי. מתקבל על דעת בכל תכונה אינטראקטיבית של כל אובייקט באחד החדרים של לברוח לחדר Puzzah בדנבר היא חלק ביעילות של שחקן פאזל ממשק בין אם המעצבים מתכוונים שזה יקרה או לא. זה יכול להסתבך כאשר שחקנים להביא שונות אדם אל תוך החדר.

 

לדוגמא, "לפעמים [אנשים] ייכנסו חדרי המשחק שלנו, והם יביאו מברגים בכיסים, והם מתחילים דברים בעוכריו," אומר דרק אנדרסון, ממייסדי Puzzah. "אנחנו לא רוצים שזה יקרה."

 

 

"אנחנו רגישים על מוודא אנחנו עושים דברים כמו ראשי ברגים מעורפלים שימוש", אומרים אנדרסון. "אנחנו לוודא שאין שום דבר שאנשים יכולים לתקשר איתם מלבד מה שאנחנו רוצים לקיים אינטראקציה עם."

 

escape room

 

באופן כללי המשרד בונה חדריו כסדרות של דיסקרטי "subgames" כי לתקשר באופן יעיל עם שחקנים ברצף, הוא אומר, ההופכים במשחקים קלים יותר מבחן בטא (בודקי בטא בדרך כלל אתה לקוחות או חברים קודמים של מפעילי משחק). מודולריזציה פירושו אותם חלקים בודדים אז יכול להיות מפוברק על ידי מעצבי המשחק בכוחות עצמם, לפני שהם משולבים פאזל גדול. כמו כן כל subgame ניתן לבדוק בטא בכוחות עצמו כדי לוודא שהוא מובן ומהנה עבור שחקנים-וגמיש מספיק כדי לעמוד תשומת לב מצד הקהל הנלהב ביותר.

 

 

"ברגע שיש לך 11 ילדים בני שנתיים להכפיש סביב על זה במשך שישה חודשים, את הסיפור סוג של שינויים", אומר אנדרסון של בדיקות בטא.

 

כמו קבוצות של שחקנים נאבקות עם חידות או מירוץ דרך חדר, התוכנה של חדר הבריחה יכולה לסמן רמזים נוספים-קול מוקלט על רמקולים בחלל כדי לעזור לשחקנים יחד, או מציגה חידות נוספות לאורך הדרך. כמו כן פעולות שחקנים נרשמות באופן אוטומטי לצורך הניתוח מאוחר יותר, הוא אומר, באמצעות חיישנים מובנים ההתקנים כדי אינטראקציה עם שחקנים.

 

"בכל התקופה הזו של כל המשחקים שלנו, אנחנו [הם] incendio לראות היכן אתה נמצא, מה שאתה עושה ומה שאתה עובד עליו," אומר אנדרסון. "אנחנו [הם] incendio בעצם רמזים תוכנית ניזונים לך immersively-או קנה המידה אותם בחזרה אם אתה לא צריך אותם."

 

החדרים אינם רק מסועים של חידות, אם כי מאז, הם גם סיפורים, עם מגרשים ותווים, מצטייר באמצעות קולות רשמו או על ידי חית שחקנים וסרטים.

 

חדרי בריחה

 

"יש לנו השחקנים שנמצאים שם תכונתם ומנהגם-הם יצרו בהקשר לאנשים, ואני חושב זה אלמנט immersive באמת מקבל אותם לתוך הרוח של המשחק," אומר כריס ריקאר, ממייסדי SmartyPantz, הפועל לברוח חדרים ונקובר אדמונטון. "ואז הם באמת מחפשים לפתור את התעלומה לצאת חדרים בכל מחיר."

 

מההתחלה שלה ביולי 2014, SmartyPantz הסתמכה על אנשי מקצוע מתעשיית הקולנוע של ונקובר פתחה חדרים חזקים על ידי חשיבה לראשונה על נושאים וסיפורים העל, אז על החידות אשר נכנסו להם, אומר ריקאר.

 

"האדם הראשון התחברתי, הוא propmaster, אבל הוא אוהב להרכיב בתים רדופים כמו כן, אני יודע שיש לו מוח יצירתי מאוד," אומר ריקאר. "עבדנו איתו על פיתוח מספר רעיונות-מין רעיונות מושגיים עיצובים בחדר."

 

בוונקובר, שם המשרד פתח את שעריו לקהל הרחב בחודש מארס, החדרים משתנים לא רק הקושי אבל מבחינת העלילה ומידת לתוכן מיני מפורש. חדר המלחמה הקרה, נושא שנקרא "המרגלים ושקרים" כפי שפורסם "ידידותי למשפחה" מסובך, אבל לא רדוף מפחיד מדי בית-תוך חדר מפחיד אבל לא יותר מדי קשה.

 

"זה רק גורם, חלק מהאנשים אינם מעוניינים חומר מפחיד, אני יודע שיש לנו מגוון של מושגי חדר הזה לפנות לקהל רחב", הוא אומר.

 

 

באופן כללי,

 

חדרי בריחה בטוחים ביצוע עבודת קוהרנטית כיוון שסיפוריהם הם קריטיים להצלחה, אומר בריחה בלייק החדר. "החלק הקשה של כתיבה על כל אלה משחקים-זה לא כל הפאזל פרט", הוא אומר. "זה מתחיל להיות זה לעבוד יחד בצורה כמו כל ספר או סרט."

 

הבריחה מהחדר עכשיו אבטיפוסים חדריו בדיקות בטא א-רגל 15,000 sq.. מחסן בניו אורלינס, עיר אחרת עם תעשיית קולנוע ילידים. הבדיקות לחשוף יתר על המידה חידות אבטיפוס קשה או שברירי זה צריך להיות קבוע לייצור-אבל הם יכולים לחשוף גם כאשר העלילה פשוט לא מושכת מספיק בעיני הקהל, אומר בלייק.

 

"לפעמים זה נופל שטוח, וזה ממש מסריח, כמו [אם] אתה להגיע בסופו של סרט, וזה כמו, וזהו?" הוא אומר. "אתה יכול סוג של לראות את האכזבה בעיניים שלהם."

 

כמו תעשיית בריחת החדר מתבגרת ונעה לעבר תקציבים גדולים יותר, זה עשוי בהחלט לראות כמה קונסולידציה. זה מה שקרה כבר הרבה של אסיה, שבו החדרים הופיעו לראשונה, אומר אנדרסון. הוא מעריך את מספרם של מפעילי חדר בסינגפור רווי בכבדות הצטמק בכשליש בשנתיים האחרונות.

 

"השחקנים הגדולים ביותר הם ממש שם זה חברות רבות לאומיות מכות כל מזרח אסיה", הוא אומר.

 

 

השוק האסיאתי כמו כן רואה את עליית ספקים סיטוניים, בעיקר הפעלה מתוך סין, מציעים שנבנו מראש, מוכן להתקנת פאזל רכיבים, הוא אומר.

 

"אם אתה רוצה להיות מגע-אלה-ציורים-אל-פתוח-the-דלת פאזל, הם מוכנים למכור לך את כל המרכיבים את כל לחווט אותו," הוא אומר. "אתה פשוט להכניס את התמונה שלך לתוך המסגרת, ואתה טוב ללכת."

 

גם אם המגמות בתעשייה של אסיה באשר לארה"ב, אנדרסון אומר שהוא אופטימי התחכום הטכנולוגי של החברה שלו יהיה עדיין ספטמבר הוא בנפרד.

 

וגם, אומר בלייק, סביר תמיד יהיה מקום עבור בקנה מידה קטנה חדשניים מפעילות-אנשים שהחליטו להרכיב חד פעמי אירועים מוקפצים כאשר ההזדמנות נקרית.

 

"זה ייגמר חבר'ה כמונו שיש להם צוותים של אנשי טכנולוגיה," בלייק אומר. "ואז יהיה הבחור שמוצא כמו סילו טיל גרעיני מדהים באמצע איווה ופשוט עושה את זה בסופי שבוע."

 

 

RUNNING 3 MINUTE READHIT GROUND

 

3-מקרי טעויות רישות אתה עושה זאת

שיחות בלתי פורמאליות ואינפורמטיבי שום תירוץ לא לעשות את שיעורי הבית שלך לפני כן.

   

ריצ'רד מוי, המוזה 06/09/16 5:00 לפני הצהריים

אני בטוח שאתה כבר הפסקתי לספור את מספר הפעמים ששמעתם זה אתה צריך להושיט יד לרשת שלך כאשר אתה מחפש עבודה. האנשים שאתה מכיר יכול להיות incendio מציג לך מנהל גיוס, או שהם עלולים לקבל קצת ידעו על השדה שלך זה יעזור לך להיות מועמד טוב יותר, או שהם עלולים להיות שכירת ההוראות עצמן.

 

עם זאת, יש כמה דרכים הבקשות שלכם באמת יכול להיות אנשים מעצבנים. הנה כמה טעויות נפוצות שאנשים עושים לפני שהם אפילו לשבת זה כוס תמימה לכאורה של קפה.

 

  1. אתה לא עושה מחקר מספיק

זה תמיד רעיון טוב כדי להציץ פרופיל LinkedIn של מישהו, מדיה חברתית, או בלוג (אם קיימת כזו) כדי לוודא שאתה יודע מה הוא או היא הייתה עד לאחרונה. זה רעיון אפילו טוב יותר לכלול פרט אחד או שניים ברשת בקשתך. אבל אם אתה לא נזהר, אתה יכול בסופו של דבר לגרום למושא לצחוק-ולא במובן הטוב של המילה.

 

מי רצה לקחת את המוח שלי עשה כמה ניחושים פרועים על כשסיימתי את לימודי תואר שני.

בעוד בקשה אחרונה שקבלתי, האדם שרץ לקחת את המוח שלי עשה כמה ניחושים פרועים על כשסיימתי את לימודי תואר שני. הייתי כנראה החמצה זה בהרבה מקרים, אבל במקרה זה, האדם מבקש פגישה היה מישהו שאיתו-שסיימתי.

 

אמנם זה לא מפיל את עסקה מלאה, הקפד כפול (משולש) לבדוק כל מייל בקשה ברשת שתשלח לפני שאתה בטעות להצביע על משהו זה לא נכון או לא מעודכן בפראות.

 

  1. אתה שואל לתקשר שלך לעשות יותר מדי עבודה

אני מכיר הרבה אנשים נוטים להיות די פתוח כדי להגיע יחד לעבודה ברשת למטרות אפילו כאשר הם לא יודעים את האדם האחר היטב. במקרים מסוימים, החברים שלי יגידו לעצמם, "ובכן, אני בדרך כלל לצאת באותה העת לקפה בכל מקרה, אז למה לא?"

 

אתה לא צריך לפחד לשאול להיפגש, אבל להיזהר לא לשאול יותר מדי. תחשוב על איך אתה עלול להרגיש אם מישהו שאתה לא שמעת מזה זמן רב אמר, "אני אשמח לקחת את המוח שלך על איך להיות סופר במשרה מלאה. נא לעיין בקורות החיים שלי, מכתב מצורף, שלוש דגימות כתיבה תעתיקי הקולג 'שלי לפני הפגישה שלנו ".

 

אתה כנראה לא יהיה סופר מוטיבציה להיפגש עם זה אותו אדם-כך לזכור כשאתה מגיע עם שלך "לשאול".

 

  1. אתה הולך סחור-סחור

אני לא יכול לחשוב על מישהו ברשת שלי שנהנה קריאת דואר אלקטרוני שאינן להגיע לנקודה מהר ככל האפשר. כאשר מדובר לפגוש לקפה או הצהריים לדון הזדמנות, הודעות דוא"ל אלו יחסית צריכות להיות קצרות וקולע.

 

גם אם יש לך לא דיבר עם האדם שאתה רוצה לדבר ב הגילאים, אל תדאג-שזה בסדר גמור כדי לשלוח דואר אלקטרוני קצר.

קיבלתי כמה שאחזו רקדו סביב מוניטין השולח רצה ממני משהו, ובכל פעם אני כבר בחלקים שווים משועשע ומגורה. "למה הוא לא פשוט לשאול אותי לפגוש? הייתי אומר כן אם הייתי יודע שזה מה שהוא רוצה," אני תמיד אומר לעצמי. גם אם יש לך לא דיבר עם האדם שאתה רוצה לדבר ב הגילאים, אל תדאג-שזה בסדר גמור כדי לשלוח דואר אלקטרוני קצר.